KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524134

nr 1352 4134

Berit Hammarbäck

(f. 1946), Sverige

Oljemålning, Sverige. "Ögonblick", 1999. Landskap. Signerad a tergo. Olja på pannå, 21x19,5 cm

Berit Hammarbäck, svensk bildkonstnär född 1946.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 19:20:53

Berit Hammarbäck

Läs mer om Berit Hammarbäck